התקנת נברשות וגופי תאורה

במעבר דירה יש לא פעם צורך בהתקנת גופי תאורה ולא כל אחד יכול להתקין לבדו גוף תאורה, במיוחד אם זה צמוד תקרה  או שקוע, צריך ידע מקצועי והבנה בסיסית בחשמל על מנת לבצע התקנות כאלו, אם אינם משתייכים לאנשים בעלי “ידיי הזהב”, אנחנו בהובלות המושבניקים נשמח לעזור ולמצוא לכם את הפתרון המהיר והזול ביותר.

 תקרות גבס: בכל תקרה יש גופי תאורה, אך כאשר מדובר על תקרה מגבס יש לשים לב כי אכן ההתקנה מתבצעת על תומך ניצב אשר באמת יכול להחזיק את המשקל של המנורה, אם מדובר על שנדליר לא מומלץ להתקינו באופן ישיר על גבס אלא לבסס זאת על תקרת בטון חזקה אשר יכולה לעמוד בעומס ובמשקל הכבד.

צמוד תקרה או שקוע: מה זה בעצם גוף תאורה “שקוע”? מדובר על גוף שנמצא בתוך התקרה עצמה, בדרך כלל מבצעים התקנות אלו על תקרות גבס (או בבניית בית חדש בתוך הבטון עצמו), ורואים רק אל המנורה והגימור סביבה, נפוץ מאוד בתאורת ספוטים ולדים, את נושא צמוד התקרה אתם מכירים מדובר על התקנה של גוף ללא חוט גלוי אלא צמוד לתקרה ממש.

בגינה: שימוש בחשמל באופן חיצוני הוא לא פשוט כלל, לכן התקנות בגינה צריכות להיות אטומות לחלוטין על מנת לא לגרום לקצר, גם החיווט צריך להיות בצינורות המתאימים על מנת לא להתקלות עם הזמן בשמש ובגשם הנמצאים בגינה.

התקנת גופי תאורה לאמבטיה: אדים רבים ומגע עם מים יכולים לגרום לקורוזיה ולחלודה על התאורה, חשוב להשתמש בגופי חשמל ומנורות אשר מתאימות לסביבה כזו.

צור קשר

10 + 7 =

052-5668167

03-9470710

עיברית
русский
English

הובלות בתל אביב, הובלות בירושלים, הובלות בחיפה, הובלות בפתח תקווה, הובלות בראשון לציון, הובלות ברמת גן, הובלות בחולון, הובלות ביבנה, הובלות בנתניה, הובלות במרכז, הובלות בשרון, הובלות בצפון, הובלות בדרום, הובלות משרדים במרכז, הובלות משרדים בתל אביב, הובלות משרדים בפתח תקווה