הובלת פסנתרים

פסנתר הינו כלי נגינה מאוד כבד
הפסנתר בנוי מעץ ומתכת. משקלו של פסנתר מתחיל מ-100 ק”ג ויכול להגיע לחצי טון כשמדובר בפסנתר כנף. המובילים לפני שהם מרימים את הפסנתר הם מוכנים למשקל הזה ויודעים כיצד לבצע הנפה והזזה נכונה שלו..
הובלת פסנתרים דורשת מתן פתרונות בזמן אמת
כשמגיעים לחלל צר – משקוף קטן מהסטנדרט, חדר מדרגות צר – המובילים נדרשים להפוך את הפסנתר ולעיתים לפרק חלק ממנו. רק מובילים מקצועיים ידעו לעשות זאת כראוי.
הובלה בטוחה של הפסנתר
פסנתר הוא כלי מאוד יקר ועדין, מובילי פסנתרים מנוסים יודעים איך לקשור את הפסנתר במשאית כך שלא יפגע במהלך הנסיעה (כגון קפיצות על פסי האטה).
הובלת פסנתרים דורשת ביטוח – למובילי פסנתרים מקצועיים יש ביטוח, כך שאם הפסנתר חס וחלילה ניזוק תוכלו לקבל פיצוי עבור הנזק.
האחריות על הפסנתר נשמרת
הפסנתר מורכב מעשרות אלפי חלקים קטנים ולכן הוא כלי מאוד עדין. היות וזה המצב, כל פתרון של שינוע הפסנתר שלא ע”י מומחים יכול לסכן את הפסנתר. לכן, ברגע שבוחרים להוביל פסנתר הנמצא באחריות בצורה עצמאית ולא ע”י מומחים, האחריות על הפסנתר מתבטלת. לא כדאי לסכן את ההשקעה בפסנתר באי תשלום סכום ההובלה שהוא סכום קטן בהשוואה לשווי הפסנתר שישרת אתכם נאמנה משך שנים רבות.

צור קשר

9 + 10 =

052-5668167

03-9470710

עיברית
русский
English

הובלות בתל אביב, הובלות בירושלים, הובלות בחיפה, הובלות בפתח תקווה, הובלות בראשון לציון, הובלות ברמת גן, הובלות בחולון, הובלות ביבנה, הובלות בנתניה, הובלות במרכז, הובלות בשרון, הובלות בצפון, הובלות בדרום, הובלות משרדים במרכז, הובלות משרדים בתל אביב, הובלות משרדים בפתח תקווה