הובלות דירה

בישראל מבחר גדול של חברות הובלה, לפעמים בהתמחויות שונות.
לכל לקוח דירה ותכולה שונה, ציפיות ודרישות שונות, ופה חברת ההובלה צריכה להתאים את עצמה ללקוח.
הלקוח צריך לבדוק שחברת ההובלה עומדת בדרישותיו. (למידע נוסף על בחירה נכונה של חברת הובלות.)
בהצעת המחיר חשוב לפרט כמה שיותר, בכדי להימנע מעלויות נוספות ואי נעימויות ביום ההובלה. אנחנו צריכים לדעת את כל החפצים שאתם תובילו, לא רק למתן הצעת מחיר נכונה, אלא גם כדי להתאים את המספר הנכון של אנשי הצוות וגודל המשאית הדרושה להובלה שלכם.

בחברת הובלות המושבניקים, משאיות חדשות עם רמפה הידראולית, העומדות בכל התקנים להובלות דירה, ציוד חדש, נגר בכל צוות, צוות סבלים מיומן וקשוב לצורכי הלקוח.
אפילו השכנים לא ישמעו שעברם!

ביום ההובלה הצוות יעטוף את כל הרהיטים הנדרשים בשרינק (ניילון נצמד מיוחד) למניעת שריטות ושפשופים, יפרק את כל הרהיטים, ינתק את כל מכשירי החשמל בבטחה, ובעצם יעשה את כל ההכנות הנחוצות להתחלת הובלה בטוחה, יעילה ומקצועית!

בפריקת החפצים בביתכם החדש, ירכיב הצוות בחזרה את הריהוט המפורק ובמקום הרצוי, יפזר את הקרטונים לחדרים הנכונים ויתקין את מוצרי החשמל בנישות המיועדות להם.

חדש!!! בהובלות המושבניקים– שרות הנדימן שבו נשמח לתת לכם הצעת מחיר לצביעת הבית, התקנת פלאזמות ומראות לקיר, תלייה מזנונים ונברשות, תליית מדפים, ספריות וכ”ו.

שרות הלקוחות של הובלות המושבניקים, ישמח לעמוד לרשותכם ולתת מענה המתאים לדירתכם, מרגע שיצרתם איתנו קשר בין אם טלפונית ובין אם בביקור בביתכם. המענה האנושי שלנו זמין לכל שאלה גם בווטסאפ שמספרו 052-5668167.

 

צור קשר

8 + 4 =

052-5668167

03-9470710

עיברית
русский
English

הובלות בתל אביב, הובלות בירושלים, הובלות בחיפה, הובלות בפתח תקווה, הובלות בראשון לציון, הובלות ברמת גן, הובלות בחולון, הובלות ביבנה, הובלות בנתניה, הובלות במרכז, הובלות בשרון, הובלות בצפון, הובלות בדרום, הובלות משרדים במרכז, הובלות משרדים בתל אביב, הובלות משרדים בפתח תקווה