אריזת בית למעבר דירה

הובלה ואריזה
הובלה ואריזה עם חוסך לכם הרבה מאד כסף מאשר להזמין את שירותי ההובלה בנפרד ואת שירותי
האריזה בנפרד. ישנם חברות אריזה רבות, טובות ומקצועיות שבאות אליכם הביתה כמה ימים לפני ההובלה ואורזות לכם את התכולה בצורה יסודית ומסודרת.
המינוס היחיד שלהן הוא במחיר שהן גובות בהשוואה למחירי אריזת דירה אותם גובים חברות ההובלה.
הובלה ואריזה הוא שירות שהפך נגיש מאד ושמיש מאד לאלפי לקוחות שרוצים לחסוך בזמן ואין להם כוח וחשק לעסוק באריזת תכולת ביתם.
היתרון שבהזמנת הובלה ואריזה הוא שהם מתבצעים באותו יום ע”י אותו צוות והדבר לא מתפרס על פני מספר ימים.
הזמנת שירותי אריזה לדירה בנפרד מחברת ההובלה, לא מומלצת מכיוון שהיא עלולה לעכב את עבודת המובילים אם יאחרו.
בגין איחור והמתנה לצוות אריזת הדירה, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים בגין עיכוב זמני ההובלה.
לכן מומלץ ביותר להזמין שירותי הובלה ואריזה יחד במיוחד שבו ניתן לבצע השוואת מחירי הובלה ולקבל את המחיר הטוב ביותר.
אריזת דירה
אריזת דירה הוא תהליך לא קל, אך הכרחי בעת מעבר דירה. אם אין לכם כח לארוז את כל התכולה לארגזים כפי שנפרט בהמשך, תוכלו להזמין הובלה ואריזה במחיר משתלם ממספר חברות. אריזה לפני הובלה לא חייבת להיות תהליך מייאש אלא הזדמנות לעשות מקיף בדברים שאספתם, הזדמנות למסור בגדים ישנים שאינכם לובשים עוד, חפצים שלא בשימוש, כלי מטבח וכדומה.
סידור תכולת הבית לארגזים דורשת סדר מסוים שמאד כדאי שתדעו בכדי שלא תצטרכו לעבוד קשה בעת פריקת התכולה בבית החדש.
מה צריך בכדי לבצע אריזת דירה בעצמי?
חומרי אריזה: קרטונים, סרט דבק, גלגל ניילון נצמד, גליל ניילון פצפץ ונייר עטיפה .
כמה זמן לוקחת אריזת דירה? אריזת דירה לוקחת זמן. אל תחכו ליום ההובלה בכדי להתחיל במלאכה.
אם אתם אנשים יסודיים וחשוב לכם לנצל את מעבר הדירה לסדר וארגון מחדש, רצוי לקחת בחשבון שתהליך האריזה יימשך בין יומיים לשלושה.
חברות הובלה אורזות דירה ממוצעת בת 4 חדרים עם 3-4 עובדים בכ- 4 שעות. לכם ייקח יותר כי לכם אכפת יותר, אתם קרוב לוודאי תעשו מיון מה להכניס, מה לזרוק, מה למסור ומה ייכנס לאיזה ארגז. המובילים לעומת זאת, יכניסו לארגזים את התכולה לפי סדר הופעתם בארון.
כך אורזים דירה נכון
רישום מהות התכולה על גבי הארגזים: לוקחים טוש ורושמים על גב כל קרטון מה הוא מכיל. אין צורך לרשום את כל הפריטים אלא נושא כללי.
לדוגמא: בגדים הורים או בגדים ילדים. אם מדובר בתכולה שבירה – ציינו זאת כך: כלי מטבח- שביר. כך חברת ההובלה תדע להיות זהירה יתר על המידה עם ארגזים המכילים תכולה שבירה או ארגזים המכילים נוזלים שונים כגון כלי ניקוי ואקונומיקה. רישום על גבי הקרטונים הוא דבר חשוב מאד, לא רק שהמוביל יידע להיזהר ויידע כיצד לסדר את הארגזים במשאית, אלא חשוב מכך, אתם תדעו היכן למקם כל קרטון בבית החדש.
אריזת קרטון עם תכולה שבירה
שימו לב לשני טיפים חשובים מאד.
• רפדו את דפנות הקרטון בניילון בועות (פצפץ) או בשמיכה או מגבת בכדי שהדברים השבירים לא ישברו מפגיעה בקרטונים אחרים.
• מלאו את הקרטון עד הסוף, בכדי שתכולת הקרטון לא תתנדנד בתוך הקרטון וכתוצאה מכך תישבר. אל תדאגו מכך שהמובילים לא יצליחו להרים את הקרטון, הם מיומנים וחזקים מספיק.
אריזה של בגדים:
הכניסו את הבגדים, הסדינים, המגבות ושאר הדברים לפי סדר הפריקה שלהם בבית החדש.
לדוגמא: את בגדי הילדים ארזו בקרטונים נפרדים ורשמו על הקרון בגדי ילדים, כך תוכלו להניח את קרטון בגדי הילדים בחדר הילדים הישר לארון בחדר הילדים. קפלו את הבגדים ואל תתעצלו, אחרת תצטרכו לעשות זאת בעת הפריקה. מלאו את הקרטון עד הסוף כך שלא יהיה להם מקום ליפול וייהרס לכם כל הקיפולים.
חברות המבצעות הובלה עם אריזה מיומנות ומקצועיות באריזת תכולת הדירה הטיפים הללו מגיעים הישר מהם מניסיון רב שנים.
כמה עולה אריזת דירה?
עלות ממוצעת של אריזת קרטון על ידי חברת ההובלה נע בין 20-35 ₪. המחיר משתנה מחברת הובלה אחת לאחרת.
פרמטרים כמו גודל הדירה מהווה נדבך חשוב במחיר אותו תשלמו עבור יחידת קרטון אחת. ככל שהדירה תהיה גדול כך תשלמו פחות עבור שירותי אריזה. הכנו לפניכם שיעזור לכם לקבל קנה מידה כמה תעלה לכם אריזת הדירה.
שימו לב שהמחירים מתייחסים לאריזה דירה כאשר הזמנתם יחד שירותי הובלה עם אריזה. אם תזמינו אריזה ללא הובלה, צפו לקבל מחיר גבוה בכמה מאות שקלים מחברות פרטיות המבצעות את השירות.
שימו לב: הובלה ואריזה אינם כוללים פריקת התכולה בבית החדש. אלא אם תבקשו גם פריקה הדבר ייחשב כתוספת על המחיר שציינו במחירון האריזה.
מחיר הובלה לסיכום, שירות זה יחד עם הובלה מייקר את במחיר הכולל. שירותי אריזה הם בגדר מותרות. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפנק ולעבור דירה בלי להרגיש את המעבר כמעט הזמינו אריזה והובלה יחד.

צור קשר

10 + 1 =

052-5668167

03-9470710

עיברית
русский
English

הובלות בתל אביב, הובלות בירושלים, הובלות בחיפה, הובלות בפתח תקווה, הובלות בראשון לציון, הובלות ברמת גן, הובלות בחולון, הובלות ביבנה, הובלות בנתניה, הובלות במרכז, הובלות בשרון, הובלות בצפון, הובלות בדרום, הובלות משרדים במרכז, הובלות משרדים בתל אביב, הובלות משרדים בפתח תקווה